Årets Gymnaster


Tilmeldingen for alle hold er nu åben og vi forventer at dit barn tilmeldes hurtigst muligt. Har du fritidspas skal du henvende dig til Louise.


Alt information herfra får du på vores Facebooksider - find den som passer til dit hold: Aarhus ShowTeam Opvisningsholdet/Aspirantholdet/Basisholdet


Opvisningsholdet


Anna Bovbjerg Schrøder 74
Alberte Terp Mikkelsen 10
Amalie Neve 9
Alberte Østergaard Sørensen 87
Bastian Rodriguez Sørensen 66
Cecilie Cuber adamsen 12
Clara Nedergaard Enevoldsen 14
Cecilie Friis Olsen 13
Clara Benefeldt Ilsøe 7
Cecilie Bak Jensen 88
Carla Søberg Christensen 100
Ellen Mathilde Hedegaard Larsen 4
Filippa Obel 2
Frederikke Juul Svare 72
Freja Senger Schyberg 42
Hanna Schelander Sørensen 17
Ida Rask 8
Julie brixvold Hviid 76
Josefine Bay Thune 105
Kaya Ebbe 35
Klara Bech Mikkelsen 5
Karla Sigrid Juhl Bonde 77
Lucas Gaarde Gundersen 83
Mille Flarup Svenningsen 92
Marie Kortegaard 91
Maja Eskerod 84
Mathilde Frovst Nørgaard 38
Maja Møller Andersen 85
Nikoline Åkjær Bartholdy 11
Nicoline Juul Svarre - 93  
Olivia Emma Krüger Kejser 94
Rebecca Severinsen Pihlblad 40
Sidse Svarre Fabech-Asmussen 41
Silja Nørgaard Kristensen 107

Siv Stougård 43
Sofie svare Fabech-Asmussen 68
Sara Irene Guerra 96

Thèrese Douglas Glintborg 69
Therese Viskum Hogaard 106

Vilma Fisker Haas 70


Aspirantholdet


Alma Munk holme – 79
Augusta Juul Mølby – 64
Agnes Ravnkilde Rasmussen – 18
Anna Vautier Bonde – 21
Aya Hollensberg – 89
Anna Boest- 31
Astrid Lund - 71

Andrea Heide Schmidt – 19
Caroline Pedersen – 28

Camille Olsen – 6
Clara Johanne Buus Horsbøl – 1
Cecilie Maja Zacho Aggerholm - 57
Dicte Freitag 97
Emilie Caroline Bredgaard Pedersen – 81
Esther Elisabeth Tabori Kraft – 60
Emma Kraft - 61
Frida Gebert Skovgaard – 103

Frida Marie Surland Knudsen -37

Isabella Skytte Pedersen – 65

Ida Vinther Møller – 63

Ingrid Heimro Hansen – 58
Jelena Alija Richard – 75

Lidia Margrethe Sørensen - 24

Linnea Møller lundberg – 52
Lucca Bæk Christensen - 78
Marie Skovhus Jensen 101
Marie Vejen Jørgensen - 98
Maja Bohl Larsen – 59
Maja Fiona Pilegaard – 62
Marie Refsgaard Hundtofte - 53

Malua Lau Ravn - 99
Nahla Nymann Bjerregaard – 49
Olivia Krogh Skovgaard – 36
Sofie Lynggaard Kjær- 73  
Selma Bøgelund Laugesen - 3
Sif Svarre Fabech-Asmussen - 50
Sofie Amstrup – 80
Signe Lykke-Hartmann - 16

Basisholdet


Alma Møller Christensen – 44
Carla Hauschultz Witt – 45
Carla Melholt Skov – 54
Clara Stougård – 46
Emma Rohholt Carlsen – 34
Emma Kielberg-Tønnesen – 82
Elisabeth Gebauer Johannsen - 51
Frida Rohholt Carlsen – 33
Frida Hald Madsen – 47
Frigg Damborg Jensen - 104
Heidi Milena Boysen Taylor – 29

Ida Sofie Andreasen 90

Ida Marie Zacho 67 
Karla Villesen Johanson - 23
Lærke Lindahl Thomassen – 48
Lilja Lau Ravn - 108
Mai Balle Schyberg – 56
Molly Rolls – 26
Maddison Lillian Boysen Taylor – 30
Matilde Felix Bangsø Lisborg – 32
Martha Laier Cervin - 55
Nanna Lykke - Hartmann - 15
Nanna Præstegaard Jacobsen – 27
Nicoline Præstkjær Brochsted – 102
Olivia Munk Holme - 25

Olivia Vinther Nielsen 95